portal osiedli, dzielnic i miast

Tczew Andersena - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Andersena 12 AB » Forum » PARKING
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

PARKING

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
lucki31 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Nie Lis 21, 2010 10:04
Posty: 4
Skąd: tczew

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 10:14    Temat postu: PARKING

Witam. Moje pytanie jest takie: czy odpowiada wam utwardzenie parkingu które zleciło miasto. Moim zdaniem wykonawstwo tej firmy która to robiła jest masakryczne. Także mam nadzieję, że wreszcie się dogadamy w tej wspólnocie i razem coś zdziałamy.
111111 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lis 22, 2010 10:23
Posty: 1
Skąd: Tczew

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 10:32    Temat postu: Re: PARKING

Zapomnij - już po wyborach, a ten teren należy do miasta.
Swoją drogą, Waterloo to nic, w porównaniu z tym, co zostawili po sobie panowie robotnicy. Koncepcja ich pracy jest po prostu niezrozumiała.
pozdr
lucki31 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Nie Lis 21, 2010 10:04
Posty: 4
Skąd: tczew

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 11:23    Temat postu: Re: PARKING

Właśnie po wyborach ale jest jeszcze druga tura. Ale chyba ktoś to musi odebrać. A z drugiej strony masz rację teren miasta "więc co się czepiacie powinniście być wdzięczni, że udostępniliśmy wam trochę gruntu". I robotnicy pracujący mieli takie samo podejście. na naszego administratora też nie ma co liczyć, bo jak ma coś załatwić to masakra czas odpowiedzi nawet miesiąc. Także każdy nas w d... kopie. Myślę, że jakby nasza wspólnota była zgrana to dałoby się więcej spraw załatwić.
vanek43 
   

Stały bywalec


Wiek: 51
Dołączył: Wto Sie 05, 2008 10:46
Posty: 66
Skąd: Sopotu

PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 7:34    Temat postu: Re: PARKING

Ad vocem
lucki 31

Uprzejmie wyjaśniam, co następuje:
Po licznych interwencjach zarówno telefonicznych jak i pisemnych (pismo z dnia 14 września br. spotkanie z dnia 16 października br. z Naczelnikiem Wydziału Spraw Komunalnych, pismo z dnia 29.12.2009r. pismo z dnia 14 sierpnia br. pismo z dnia 11 sierpnia 2009 r. pismo z dnia 29 lipca 2009r. (wszystkie do wglądu w biurze zapraszam) udało się uzyskać zgodę Miasta na przeprowadzenia utwardzenia terenu stanowiącego własność Gminy Miasta Tczew płytami jomb, ale tylko jako pas „drogi” prowadzący do śmietnika. Z mojej inicjatywy w spotkaniu ustalono, że miejsca postojowe zostaną również utwardzone poprzez nawiezienie tłucznia.
W listopadzie rozpoczęły się prace, o których Państwa informowałem. Aktualnie prace nie zostały zakończone, z uwagi na spowodowanie pogorszenia terenu, na którym parkują auta. Po interwencjach telefonicznych Miasto łaskawie wyraziło zgodę (na spotkaniu się zgodziło), że te miejsca parkingowe rozjeżdżone przez wykonawcę zostaną utwardzone tłuczniem. Przyszła zima prace zostały wstrzymane.
Nie wiem na jakiej podstawie stwierdza się, że mam kogoś w d…….. Po drugie proszę podać przykład załatwienie sprawy z miesięcznym terminem jej realizacji, chętnie się do niego ustosunkuję.
Po trzecie, jeśli wykazuje Pan(i) chęć współpracy i poświęcenia swojego cennego czasu zapraszam z przyjemnością do Zarządu jako organu reprezentującego Wspólnotę Mieszkaniową.
Ponadto zapraszam również do korzystania z systemu mtask, gdyż został on specjalnie stworzony do zgłaszania wszelkich uwag i spostrzeżeń związanych z Państwa Wspólnotą zastępując niejako forum osiedlowe.
Reasumując, teren który został po części utwardzony planowany jest do budowy drogi w roku 2012 – Wieloletni Plan Inwestycyjny – pismo z dnia 20.08.2009 r. Wydział inwestycji i Remontów.

Z poważaniem

Jakub Szenrok
lucki31 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Nie Lis 21, 2010 10:04
Posty: 4
Skąd: tczew

PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 21:06    Temat postu: Re: PARKING

"Aktualnie prace nie zostały zakończone, z uwagi na spowodowanie pogorszenia terenu, na którym parkują auta. Po interwencjach telefonicznych Miasto łaskawie wyraziło zgodę (na spotkaniu się zgodziło), że te miejsca parkingowe rozjeżdżone przez wykonawcę zostaną utwardzone tłuczniem. Przyszła zima prace zostały wstrzymane."

Przyszła odwilż więc niech mieszkańcy się topią w błocie. No cóż ale teraz są przynajmniej wolne miejsca parkingowe kalosze na zmianę i na przód Rotfl
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama